Hakkında

Dünden Bugüne

"2006 yılında Temelleri atılan birmilyonsayfa.com 15 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye'nin birmilyonsayfa.com'u olmak için tüm bilgi tecrübesi ile devam etmekte ...."

Türkiye'nin ilan ve alışverişte ilk adresi birmilyonsayfa.com, 2020 yılında Wovost Grup hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde e-ticaretin doğuşundan olan sürecin de temsilcisi olan birmilyonsayfa.com, Türkiye'nin En İddialı platformlarından biri olma yolunda ilerlemektedir.

Gıda Market Restoran Otel , Emlak Konut İşyeri , Vasıta Satılık Kiralık , Endüstri Sanayi Tamir Bakım , Yedek Parça Aksesuar Donanım Tuning , İkinci el ve Sıfır Alışveriş , Avukat Hukuk Büroları , Online Örgün Özel Ders Verenler , Otel Pansiyon Motel , Ustalar ve Hizmetler , Özel Sağlık Kuruluşları Eczaneler , Hediyelik Eşya Takı Çiçekci, Düğün Davet Tören Salonları Olmak üzere toplam 13 kategoride hizmet vermektedir. Ayrıca Ana kategori olarak Firma rehberi ile tüm kuruluşları bir çatı altında toplamıştır. birmilyonsayfa.com, hayatınızı kolaylaştıracak ürün ve hizmetler sunmaktadır.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile birmilyonsayfa.com, hayata dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle birlikte devam ediyor.

Birmilyonsayfa.com, Restorest & Wovost İştirakidir.

 

 

http://www.wovost.com

 

 

 

Sign In